Nedime Bileklik Modelleri  18 adet ürün var.

Nedime Bilekliği Nedir 

Nedime bilekliği Günümüzde ,gelinlerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen nedime bileklikleri en yakın arkadaş ve akrabalara dağıtılan çiçekli incili nedime bileklikleri veya kurdeleli lastikli nedime çiçekleri bazı gelin adayları Kına geceleri için bazıları ise nişan , düğün törenlerine hazırlattıkları zarif şı...

Nedime Bilekliği Nedir 

Nedime bilekliği Günümüzde ,gelinlerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen nedime bileklikleri en yakın arkadaş ve akrabalara dağıtılan çiçekli incili nedime bileklikleri veya kurdeleli lastikli nedime çiçekleri bazı gelin adayları Kına geceleri için bazıları ise nişan , düğün törenlerine hazırlattıkları zarif şık hediyeliklerdir.  

Nedime bileklikleri instagram adreslerinde çok fazla örnek modeller yer almaktadır. Bunun yanında Nedime bilekliği ve tacı kombin olarak da çok tercih edilmektedir.

Nedime Bilekliği Yapımı

çok fazla aksesuar gerektirmeyen dügün aksesuarı güllü çiçekli artık malzeme kurdele inciler tabi birde silikon işinizi görecektir. Sadece size düşün bu aksesuarları bir araya getirmek olacaktır. 

Daha fazla
Sıralama
sayfa başına