Teslimat Bilgileri

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

Siparişleriniz alındıktan 10 iş günü sonra kargo firmasına teslim edilmektedir. (ACİLİYETİ OLAN SİPARİŞLER İÇİN ARAYARAK BİLGİ VERMELİSİNİZ.) www.gelinbuketleri.com’un kargo gönderimlerindeki anlaşmalı firması Yurtiçi ve MNG Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, kredi kartı/havale ödeme olduğunda Yurtiçi Kargo güvencesiyle; Teslimatta nakit ödeme olduğunda MNG Kargo güvencesiyle, en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Kargo bizden çıktıktan sonra ikamet ettiğiniz şehire göre 1-5 gün arasında size ulaşmaktadır. Kargo takibini size verilecek olan takip kodu ile takip edebilirsiniz.

Yurtdışı siparişlerinizde 10 ile 15 gün kargo süresi bulunmaktadır. (ACİLİYETİ VAR İSE BİZE BİLGİ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE, KARGO SİZE AİT OLARAK TURPEKS İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.)

Siparişimin ne zaman kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size info@gelinbuketleri.com adresinden size mail gelecektir. Kargo sürecinde iletişimde olmak için aynı adrese mail atabiliryada (0212) 2640375 – 05453768273 telefon numaralarından bize ulaşabilir ve sonrasında bizden kargo takip kodu alarak ürünün takibini sağlayabilirsiniz. 

Teslimatlarım gecikirse ne yapmalıyım?

Eğer ürününüz, en geç 15 gün içerisinde adresine ulaşmazsa info@gelinbuketleri.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da hafta içi günlerde mesai saatleri (11.00-19.00) dahilinde iletişim bilgilerimizdeki numaralardan bize ulaşarak gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durumda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir.